Veteráni na Truc Sportovní vozy
1977

Mercedes-Benz 450 SLC

Prodáno
22
Stav tachometru: 141002
Registrace vozu: 1977
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 182
  • původně kanadské auto, prodané nové v Ontariu
  • V8 4,5 litru s automatem
  • po výrazných opravách laku, nový interiér
  • nefunkční budíky, pár drobností

Klasické SLC je jedním z nejdéle vyráběných aut společností Mercedes-Benz. Modely značené jako R107 (kabriolet SL) C107 (hardtop kupé SLC) vznikaly od roku 1971 až do roku 1989 a bylo jich hodně: z celkových 300 175 kusů připadá na SLC 62 888 kusů. Výrazně úspěšný byl vůz na trhu v USA, kam směřovalo až 40 %. Tyto vozy jsou rozeznatelné zejména výraznými gumovými nárazníky.

Nabízený kousek tyto nárazníky nemá, protože byl v roce 1977 jako nový prodaný v Ontariu, v Kanadě, odkud se následně dostal do Česka, kde ho vlastnil pouze jeden člověk. Pod kapotou byly různé motory, ale vždycky benzinové šesti- a osmiválce do V. Označení 450 napovídá, že vůz pohání zážehový V8 SOHC se vstřikováním Bosch Jetronic. Z objemu 4520 cm3 dává výkon 182 koní a 298 Nm točivého momentu.

Podle současného majitele již došlo k minimálně částečnému lakování karoserie, protože se opravovaly prahy, dveře a blatníky (koroze). To je vše vyřešeno a aktuálně vypadá velmi hezky. Výhodou je kompletně nový interiér ve světlé kůži (teprve rok). Aktuálně nefungují budíky, což může být maličkost. Zmínku zaslouží neoriginální volant, který by zasloužil také vyměnit. Mechanicky auto funguje, jak motor, tak třístupňový automat.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference