Veteráni na Truc Sportovní vozy
1969

Chrysler 300 Convertible

Poptávka
16
  • 250 000 Kč
Registrace vozu: 1969
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 355 k
  • verze s motorem V8 440
  • plně funkční, původní stav
  • full-size convertible
  • připraven na přihlášení

Chrysler 300 označoval celou řadu různých aut od americké automobilky, a to již poloviny 50. let. Těmto vozidlům, vznikajícím v šesti generacích, se říká „letter series“, protože byly značeny písmeny (C-300 až 300L). O něco dostupnější a o něco sportovnější pak byl full-size automobily zvaný čistě jako Chrysler 300. Konkrétně tento se „zataženými“ světlomety byl na platformě C-body vyráběn v letech 1969 až 1971 jako dvou- a čtyřdveřový hardtop nebo jako dvoudveřový convertible, tedy kabriolet. Pod kapotou byly motory V8 o objemu 440 cui, tedy 7,2 litru ve dvou verzích, vždy spojené s třístupňovým automatem.

Nabízíme vůz v původním stavu, který je poháněn motorem V8 440 s výkonem 355 koní (a 651 Nm). Musí pracovat s hmotností kolem dvou tun. Celkově hezký stav znamená, že se bavíme o plně funkčním automobilu s maximální výbavou, který je připraven okamžitě vyrazit. Navíc pochází z dobré doby před ropnou krizí začátku 70. let. K přihlášení pohodlně poslouží evropské dokumenty.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420735474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference