Veteráni na Truc Sportovní vozy

Náš příběh

Náš příběh

Celý náš svět se točí kolem aut a hlavně veteránů. Už jako malí kluci jsme neustále listovali ve starých časopisech po dědovi jako Svět Motorů nebo Auto motor und Sport. Jakmile jsme ale dokázali osedlat motorku a pocítili vůni a sílu spalovacího motoru, už nebylo cesty zpět.

Začínali jsme jezdit na Pionýrech po vesnici, což v té době nebylo nic neobvyklého, jelikož kdo na vesnici neměl fichtla, jako by nebyl. Postupem času jsme si pořídili ČZ 150, Kývačku a následně začali prohánět staré Škodovky po louce, pochopitelně ještě bez řidičáku. Jakmile jsme se dočkali magických 18 let a mohli legálně nejen řídit, ale také vlastnit první pořádné auto, naše sny se mohly proměnit ve skutečnost.

"Protože nás značně poznamenal seriál Profesionálové, toužili jsme po ikonickém Fordu Capri."

Tehdy přišla první srážka, a to s byrokracií. Koupě auta byla poměrně snadná, jelikož jsme znali někoho, kdo zná někoho, kdo nám auto prodá. Následná registrace vozidla ale trvala téměř rok. To byl pro nás impulz k založení Klubu historických vozidel Křenovice, abychom více pronikli do veteránského dění a mohli sdružovat nadšence podobného ražení.

To všechno nás postupem času dovedlo až k založení společnosti Veteráni na Truc. Chceme pomáhat ostatním fandům historických vozidel s proměněním jejich snů ve skutečnost. Ulehčit jim komplikovanou cestu k získání jejich vysněného veterána. Rádi vám budeme na této cestě průvodcem a parťákem, ať už se jedná o koupi u nás nebo dovoz ze zahraničí.

 

Jsme tu pro Vás. Tým Veteráni na Truc.