Veteráni na Truc Sportovní vozy
1993

Caterham Super Seven Sprint

Prodáno
40
Stav tachometru: 27430
Registrace vozu: 1993
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 150 k
  • originální Caterham, nástupce Lotusu 7
  • 2.0 Ford Zetec s karburátory
  • po servisu a STK
  • dovoz do ČR 2008, připraven jezdit

Caterham je skutečně řidičské auto se vším všudy. To znamená, že hlavní jsou jízdní vlastnosti. Hodně jednoduše řečeno se bavíme o lehkém sportovním autě, které navazuje na Lotus Seven, neboť po skončení výroby Caterham koupil na kultovní vůz práva a vyrábí ho do současnosti.

Konkrétní Caterham Super Seven z roku 1993, který nabízíme, je originálním autem. Pohání ho dvoulitrový motor Ford Zetec s výkonem 150 koní, jež prošel lehkými úpravami. Má dva velké karburátory a sportovní výfuk. Při hmotnosti pod půl tuny se bavíme o extrémně dynamické hračce pro někoho, kdo to se sportovním řízením myslí vážně. Auto bylo přivezeno do ČR v roce 2008, od té doby mělo dva majitele a je přihlášené na bílých značkách. Je po servisu a STK, plně funkční, zábavná hračka ve fajn stavu, připravená na sezonu. Jedinou vadou na kráse jsou drobné škrábance na zadní části karoserie (je vidět na fotkách) a možná fakt, že se do něj těžko nasoukají reprezentanti v basketbalu.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference