Veteráni na Truc Sportovní vozy
1987

Chevrolet Corvette C4 Targa

Prodáno
24
Registrace vozu: 1987
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 240 k
  • velmi zachovalá C4 bez koroze
  • motor V8 L98, automatická převodovka
  • digitální přístrojový štít
  • bez dalších investic

Čtvrtá Corvette vznikala v Kentucky od ledna 1983 do června 1996. Na rozdíl od předchozí C3 se bavíme o zcela novém designu šasi a mnohem ladnější, nízké siluetě karoserie v moderním stylu. Změnou bylo i použití plastových nárazníků. Střešní díl z čirého akrylátového skla je odnímatelný. Pod kapotou celá paleta motorů V8 pohánějící samozřejmě zadní kola.

Nabízená Corvette C4 je v celkově velmi hezkém stavu, bez koroze. Vyniká i zachovalým interiérem, v němž zaujme hlavně skvěle retro digitální přístrojový štít. Po vyzkoušení můžeme s klidem konstatovat, že motor startuje velmi čistě a má krásný projev. Stejně tak čtyřstupňový automat řadí bez škubání velmi hladce. Plně funkční automobil vyžaduje jen decentní péči a malý, spíše preventivní servis. Krásná C4 s výrazným zvukem a velmi dobrými jízdními vlastnostmi. Připravena na přihlášení.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420735474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference