Veteráni na Truc Sportovní vozy
1973

Cadillac Eldorado Convertible

Prodáno
25
Stav tachometru: 79800 mil
Registrace vozu: 1973
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 238 k
  • první generace Eldorada s pohonem předních kol
  • delší rozvor (přes 3,2 metru), prostorný interiér
  • původní, zachovalý funkční stav
  • motor V8 500 cui (8,2 litru)

Cadillac je vrcholem amerického automobilového luxusu. První Eldorado bylo představeno už v roce 1953 a postupně přicházely i další generace úspěšného auta. Devátá generace vznikala jako kupé nebo kabriolet v letech 1971 až 1978 na platformě E-Body, tedy s pohonem předních kol. Pod kapotou buď sedmilitrový motor, nebo dokonce s objemem 8,2 litru.

Právě Eldorado s největším motorem je aktuálně v nabídce. V8 o objemu 500 cui, tedy 8,2 litru, nabízí 238 koní a 522 Nm. Auto dosahuje na délku 5,7 metru a stojí na prodlouženém rozvoru přes 3,2 metru, takže dovnitř se vejde až šest lidí. Střecha se stahuje elektricky. Nabízený vůz není v top stavu, vyniká svou původní patinou (měl jen dva majitele). Udělá velkou show a přitom za něj chceme jen pár korun. Má maximální výbavu, nebyl havarovaný, je hezky zachovaný. Při pravidelné projížďce jsme neodhalili žádné závady, naopak jsme ocenili majestátnost velkého kabrioletu a jeho opulentní styl.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference