Veteráni na Truc Sportovní vozy
1985

Jaguar XJ6 4.2

Poptávka
22
  • 120 000 Kč
Stav tachometru: 170795 km
Registrace vozu: 1985
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 205 k
  • verze s motorem 4,2 litru se vstřikováním
  • automatická převodovka
  • hezký původní stav, kosmetické vady
  • české doklady, zaplacená eko daň

Jaguar XJ je celá řada luxusních automobilů od britské automobilky Jaguar Cars, vyráběná od roku 1968 do roku 2019 na pěti různých platformách. Od roku 1970 se jednalo o vrcholnou řadu vozidel Jaguar. V dubnu 1979 došlo k výraznému faceliftu (který obsahoval i lehkou změnu exteriéru od Pininfariny). Tím vznikla Series III, rozeznatelná užšími plastovými nárazníky, jednodílným bočními předními okny nebo vertikálně dělenou maskou chladiče. Pod kapotou byly řadové šestiválce 3,4 a 4,2 litru a taktéž V12 5,3 litru z předchozích generací (s lehkými změnami). Silnější motory dostaly vstřikování.

Nabízíme Jaguar XJ6 ze třetí série s motorem 4,2 litru, vybaveným vstřikováním Lucas-Bosch L-Jetronic. Celkový výkon dosahuje 205 k, maximální točivý moment 313 Nm, hmotnost automobilu pak 1830 kg. Maximální rychlost je 200 km/h. Vůz je v původním, slušném stavu s tím, že na karoserii jsou patrné drobné nedostatky různého charakteru (škrábance, drobné rezíky). Interiér je původní a dýchá přirozenou patinou. Motor a převodovka jsou funkční, auto startuje a jezdí bez problémů. Vůz má české doklady a zaplacenou ekologickou daň.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420735474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference