Veteráni na Truc Sportovní vozy
1996

BMW 520i Touring

Poptávka
36
  • 130 000 Kč
  • 5 000 $
Stav tachometru: 182570 km
Registrace vozu: 1996
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 150 k
  • v původním, krásně zachovalém stavu
  • servisní knížka, české doklady
  • šestiválec 2,0 litru s automatem ZF
  • bez jakýchkoliv zásahů kutila

Třetí generace BMW vyšší střední třídy, tedy řady 5, bylo představeno v roce 1988. Karoserie Touring (tedy kombi) přišla v září 1992 a šlo o první kombi v této třídě BMW. Kombi se vyráběla až do června 1996. Pod kapotou byly různé motory, od benzinového čtyřválce přes šestiválce až po osmiválce. Existovaly i verze se vznětovým motorem nebo pohonem všech kol. Dnes již klasické BMW stárne s grácií a stalo se právoplatně vyhledávaným youngtimerem.

Nabízené BMW je poháněno řadovým šestiválcem M50. Zadní kola roztáčí přes pětistupňový automat ZF. Nabízené auto je ve skutečně krásném původním stavu, velmi zachovalé. Původní lak Orientblau vykazuje jen minimální známky stáří. Hezký původní interiér má lehce ošoupané sedačky a věnec volantu potřebuje nečalounit. Zajímavostí je příplatkové panoramatické okno. Auto má servisní historii a české papíry. Bez zásahů kutila. Krásné kombi se čtyřmi kulatými světlomety, co za pár korun udělá hodně radosti.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference