Veteráni na Truc Sportovní vozy
1975

Lincoln Continental Mark IV

Poptávka
25
  • 380 000 Kč
  • 15 500 $
Stav tachometru: 52024
Registrace vozu: 1975
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 212
  • klasické americké kupé s motorem V8 7,5 litru
  • velmi zachovalý stav
  • na českých dokladech
  • pravidelně servisovaný a ježděný

Continental Mak IV je luxusním osobním automobilem, který vyráběla divize Lincoln (patřící pod Ford Motor Company) v letech 1972 až 1976. Na domácím trhu měla jen málo konkurence, tou hlavní byl Cadillac Eldorado. Stejně jako v případě Mark III, i nástupce stojí na stejném podvozku jako Ford Thunderbird. Zajímavostí jsou zakryté světlomety nebo náhradní kolo v zadní části karoserie.

Pod kapotou byl pouze jeden motor, a to osmiválec V8 460 cui (tedy 7,5 litru), dosahující výkonu 365 koní stejně jako u předchůdce. Výkon dosahuje hodnoty 212 koní (v roce 1972 byl výkon numericky snížen). Zadní kola byla poháněna pouze třístupňovým automatem Ford C6. V roce 1975 vzniklo celkem 47 145 vozidel (celkem to bylo přes 278 000 kusů).

Nabízený vůz byl dovezen z USA, ale v ČR měl již dva majitele. Ten druhý s ním pravidelně jezdil na srazy, každý rok udělal klasický servis (oleje, filtry atd.) a celkově chválí bezproblémový chod motoru. Drobné opravy se udály také v oblasti brzd, jinak je vůz zřejmě v původní barvě, jen asi došlo na lakování kapoty. Jediné, co v luxusním elektricky ovládaném interiéru nefunguje, jsou hodiny. Hezký Lincoln v zajímavé barevné kombinaci jinak funguje zcela spolehlivě a je připraven těšit nového majitele krásným projevem a výrazným červeným interiérem.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference