Veteráni na Truc Sportovní vozy
1972

Alfa Romeo 2000 Berlina

Poptávka
31
  • 240 000 Kč
  • 10 000 $
Stav tachometru: 34404 km
Registrace vozu: 1972
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 131 k
  • klasická dvoulitrová Alfa Romeo
  • sportovní jízdní vlastnosti
  • po starší renovaci (lak má své chyby)
  • zdravá podlaha, nosníky, prahy

Klasický sedan Alfa Romeo 1750 Berlina (a později 2000 Berlina) byl postaven na základě typu 105. Sportovně laděný sedan (berlina je italský název pro sedan) se vyráběl v Arese a Jižní Africe v letech 1968 až 1977. Oproti výchozí Giulii se má přepracovanou karoserii a větší motor (1,8 a později 2,0 litru). Proti Giuliím jich je výrazně méně, většinu zničila hlavně koroze, neboť mechanika je velmi kvalitní.

Pod kapotou je osvědčený čtyřválec Alfa Romeo DOHC s výkonem 131 koní (a 181,5 Nm), což při hmotnosti 1110 kg znamená příjemnou dynamiku, doprovázenou hrdelním projevem čtyřválce se dvěma karburátory Weber.

Nabízená Alfa Romeo 2000 Berlina byla dovezena do ČR ze severozápadní Evropy v roce 2020. Je po renovaci, ovšem lak má své viditelné mouchy, a pokud by měla být skutečně krásná, bude potřebovat nový lak. Velkou výhodou je fakt, že podlahy a nosníky jsou zdravé, bez koroze. Po mechanické stránce je plně funkční a má pěkný, zachovalý interiér. Nechybí ani dokumentace. Celkově se jedná o docela vzácné auto s výbornými jízdními vlastnostmi a typickým projevem klasických Alf Romeo.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference