Veteráni na Truc Sportovní vozy
2013

2013 Porsche 911 Carrera Cabrio

Prodáno
40
Stav tachometru: 100034
Registrace vozu: 2013
Převodovka: dvouspojková PDK
Palivo: benzin
Výkon: 350 k
  • americká verze
  • krásná barevná kombinace
  • po servisu a leštění
  • plochý motor 3,4 litru/350 koní

Sedmá generace Porsche 911 byla představena v roce 2011. Pod kódovým označením 991 se skrývá zcela nová platforma, a to teprve potřetí od roku 1963, kdy přišla první 911. Výroba probíhala do roku 2019, celkem vzniklo 233 540 aut. Kromě kupé a targy vznikal i kabriolet a taktéž specifický speedster.

Nabízený model je bílý kabriolet s černočerveným koženým interiérem. Pohání ho zcela dostatečný a charakterní plochý šestiválec 3,4 litru o výkonu 350 koní (a 390 Nm). Jedná se o americkou verzi, dovezenou do Evropy v roce 2018 (přihlášení na značky 2022). Celkem měl jen dva majitele. Vše je v původním stavu, kromě předního nárazníku, který byl lakovaný v důsledku drobného poškození. Aktuálně je auto po servisu a leštění, připravené bavit svého nového majitele. Velmi krásné a zachovalé auto s odpovídajícím nájezdem kilometrů (100 034 km).

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference