Veteráni na Truc Sportovní vozy
1987

BMW M3 E30

Poptávka
16
Stav tachometru: 149650
Registrace vozu: 1987
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 220
  • hezké, plně funkční BMW M3
  • přelakováno na bílou barvu z červené
  • po velkém servisu
  • velmi pěkný stav

První BMW M3 netřeba příliš představovat – symbolizuje propojení vývoje závodních a silničních automobilů. Ačkoliv vychází z generace E30, která se prodávala s různými čtyř- a šestiválcovými motory a různými typy karoserie, jedná se o zcela specifický vůz, vynikající zejména hranatou karoserií s výrazně rozšířenými blatníky. I když má vůz „pouze“ čtyřválec, překvapí skvělou dynamikou a charakterním, polozávodním motorem.

M3 je auto, které vznikalo v letech 1986 až 1991, přičemž celkem vzniklo 17 184 kusů v různých verzích. Prodávalo se i v USA, kam putovalo 5300 kusů. Pro sběratele je ovšem nejzajímavější evropská verze, existují potom i různé verze EVO a nebo ultravzácný kabriolet. Dvoudveřový sedan je ale nejrozšířenější a nejvíc žádaný.

Nabízíme BMW M3 E30, které je jedno z prvních sérií vyrobených pro evropský trh. Náš konkrétní strávil poslední roky před akvizicí do sbírek Portu Gallery v péči tuzemského sběratele, který mu zajišťoval pravidelný servis, takže i přes vyšší nájezd vyniká velmi dobrým stavem. Předchozí majitel byl ze Španělska. V průběhu života došlo k profesionálnímu přelakování z původní červené barvy (Hanna Rot) na dobově korektní barvu Alpine Weiss. Černý interiér čalouněný kůží Schwarz Bison zůstal původní. Lak je celkově velmi hezký, má jen drobné nedostatky.

Vůz je stále ve velmi dobrém mechanickém stavu, po servisu všech problémových částí. Poslední servis proběhl v roce 2022 (k dispozici fotodokumentace) a týkal se zejména výměny provozních kapalin a oprav různých nefunkčních detailů. Samozřejmě je plně funkční a pojízdný, což dokládá čas od času uskutečněná kontrolní jízda, bez níž by technika výrazně chátrala. Zajímavostí jsou karbonové doplňky nebo 17palcová kola BBS.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference