Veteráni na Truc Sportovní vozy
1972

Lancia Fulvia 1.3 S

Poptávka
18
  • 300 000 Kč
Registrace vozu: 1972
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 90 k
  • s českou historií
  • verze 1.3 S, pětistupňová převodovka
  • velmi hezký, funkční stav
  • série II, po faceliftu (má větší brzdy)

Klasická Lancia ze 60. let. Fulvia Berlina (sedan) byla navržena v Centro Stile a začala se vyrábět v roce 1963. O dva roky později přišlo dvoudveřové kupé (a také verze Sport). Na rozdíl od předchůdce, kterým byla Lancia Appia, spoléhalo nové menší auto od Lancie na pohon předních kol. Základní mechanika byla podobná jako u Flavie, ovšem rozdíl byl v motorech. Flavia využívala ploché čtyřválce, zatímco Fulvia používala čtyřválce Lancia V4.

Fulvia Coupé byla kompaktním dvoudveřovým autem představeným v roce 1965. Karoserii navrhl Piero Castagnero na kratším rozvoru. V roce 1970 přišla druhá série, neboli facelift. Nabízená silnější verze 1.3 S byla vybavena novou pětistupňovou převodovkou a motorem o objemu 1298 cm3 s výkonem 90 koní při 6000 otáčkách. Vůz měl větší brzdy Girling, které nahradily dříve nahrazené brzdiče Dunlop.

Nabízená Fulvia Coupé 1.3 S zaujme funkční technikou, která prošla velkým servisem (k dispozici i některé náhradní díly včetně palivové pumpy). Auto je nabízeno ve velmi slušném originálním stavu a má českou historii. Motor i převodovka jsou zcela v pořádku, karoserie je také velmi pěkná. Auto zdobí bílá kola a uvnitř sportovní sedadla. Krásná sportovní Lancie za velmi hezké peníze, připravená na novou STK a nového majitele.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420735474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference