Veteráni na Truc Sportovní vozy
1965

Ford Mustang Fastback 65

Poptávka
19
  • 1 300 000 Kč
  • 52 000 $
Registrace vozu: 1965
Převodovka: Manuální
  • V8, 289 cui (4,7 litru)
  • 4 stupňová manuální převodovka
  • kompletní renovace
  • rally pac

Ford Mustang Fastback z roku 1965 je ikonou americké automobilové historie a symbolem svobody na čtyřech kolech. Tento model, který se proslavil svým neodolatelným designem a vynikajícími jízdními vlastnostmi, položil základy tzv. „pony cars“ a zanechal nesmazatelnou stopu v automobilovém průmyslu.

Nabízený kousek je opravdovým klenotem. Byl dovezen přibližně před 20 lety z USA do Norska, kde prošel kompletní renovací a dostal nový lak. Vůz je vybavený V8 motorem s objemem 289 cui. Zajímavostí je 4 stupňová manuální převodovka. Interiér je v krásném "pony package" provedení a barevně bezvadně ladí s lakem. Přístrojový panel byl doplněn o tzv. rally pac s tachometrem a hodinami. Mustang je v perfektním technickém i vizuálním stavu. U svého majitele v Norsku byl vůz garážován, ježděn pouze za hezkého počasí a pravidelně servisován v autorizovaných Ford servisech. 

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference