Veteráni na Truc Sportovní vozy
1970

Alfa Romeo 1750 GTV

Poptávka
33
  • 750 000 Kč
  • 30 000 $
Stav tachometru: 27246
Registrace vozu: 1970
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 132
  • z většiny původní vůz
  • motor 1779 cm3 spojený s pětistupňovou převodovkou
  • po servisu
  • krásná kombinace

Klasickou Alfu Romeo série 105/115 nemusíme nikomu představovat. Dobře si pamatujeme doby, kdy se dala koupit za pár korun, ale ty jsou pryč. Vyráběná v Arese v letech 1963 až 1977 a postavená na zkrácené platformě sedanu Giulia (také aktuálně jednu máme). Nástupce modelu Sprint je charakterizovaný použitím hliníkových motorů Alfa DOHC, ale také skvělými jízdními vlastnostmi a konečně nesmrtelným designem od Giorgetta Giugiara, který ho stvořil ve studiu Bertone. Připomeneme, že pro studio to byl první větší projekt a posunul karosárnu blíže k síni slávy. V letech 1967 až 1972 vzniklo celkem 44269 kusů verze 1750 GTV.

Nabízenou Alfu Romeo 1750 GTV jsme pro vás dovezli z Holandska a z větší části má původní lak. Dočkala se klasického servisu v podobě výměny oleje motoru, převodovky, diferenciálu, výměny svíček, brzdových paken ruční brzdy, seřízení karburátorů a předstihu a měření kompresních tlaků jednotlivých válců. Doplníme, že karoserie je velmi pěkném stavu s minimem nutné péče (tedy kromě sedadel řidiče a spolujezdce, které by potřebovaly trochu opravit (případně poradíme). Motor 1779 cm3 nabízí výkon 132 k (a 186 Nm točivého momentu) při celkové hmotnosti 1040 kg. To znamená, že Alfa je díky dobrému převodování pětistupňové (!) převodovky jezdit až 190 km/h. Samozřejmě za doprovodu hrdelního řevu horizontálních weberů.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference