Veteráni na Truc Sportovní vozy
1976

Rolls-Royce Silver Shadow I

Poptávka
23
  • 310 000 Kč
  • 12 400 $
Stav tachometru: 21902
Registrace vozu: 1976
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 203
  • první série s hezkými chromovými nárazníky
  • silnější motor V8 6750 cm3 s automatem
  • dobrý základ pro projekt
  • funkční technika

Klasický Silver Shadow, kterých v letech 1965 až 1980 britská značka vyprodukovala přes 30 000 kusů, díky čemuž se bavíme o nejmasovějším modelu Rolls-Royce. Byl prvním vozem značky, který využíval samonosnou karoserii. Zajímavostí je, že na stejném základu vznikalo i Bentley T-series, ovšem těch bylo jen 2336 kusů. V roce 1977 přišel Silver Shadow II, který lze rozeznat zejména podle gumových nárazníků namísto chromových. Výrazné zlepšení ovladatelnosti přineslo hřebenové řízení a taktéž vylepšení předního zavěšení.

Námi nabízený model ještě vyniká hezčími nárazníky a patří do rodiny „jedniček“, ale pod kapotou už má objemnější osmiválec V8 o objemu 6750 cm3 (do roku 1970 se používal starší motor V8 6230 cm3), vybavený dvěma karburátory SUV HD8. Vůz s hmotností 2160 kg nabízí celkový výkon zhruba 203 k a 540 Nm točivého momentu, který je na zadní kola přenášen pomocí třístupňového automatu GM Turbo Hydramatic. Nabízené auto nemá příliš známé historie, víme jen, že v Česku je posledních osm let. Celkově je vůz kompletní, ale je na něm určitě práce – místy se ukazuje rez, lak i chromy mají své chyby, stejně jako interiér. Motor naskočí okamžitě, převodovka hezky řadí, vůz brzdí a bez problémů se pohybuje silnicí. Zajímavý základ pro projekt.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference