Veteráni na Truc Sportovní vozy
1984

Jaguar XJ12

Poptávka
21
  • 170 000 Kč
  • 6 800 $
Stav tachometru: 225608
Registrace vozu: 1984
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 295
  • motor V12 5,3 litru a třístupňový automat
  • vyšší nájezd, ale hezký zachovalý stav
  • černý interiér, černá karoserie
  • plně funkční

Jaguar XJ je celá řada luxusních automobilů od britské automobilky Jaguar Cars, vyráběná od roku 1968 do roku 2019 na pěti různých platformách. Od roku 1970 se jednalo o vrcholnou řadu vozidel Jaguar. V dubnu 1979 došlo k výraznému faceliftu (který obsahoval i lehkou změnu exteriéru od Pininfariny). Tím vznikla Series III, rozeznatelná užšími plastovými nárazníky, jednodílným bočními předními okny nebo vertikálně dělenou maskou chladiče. Pod kapotou byly řadové šestiválce 3,4 a 4,2 litru a taktéž V12 5,3 litru z předchozích generací (s lehkými změnami). Silnější motory dostaly vstřikování.

Nabízený Jaguar pochází z roku 1984 a aktuálně stojí na českých bílých značkách. I přes vysoký nájezd je vůz hezky zachovalý, a to zejména v interiéru. Lak není nejlepší a místy jsou patrné stopy používání, v oblasti prahů také lehké koroze, ale nijak hrozné. Mechanicky je motor V12 plně funkční, stejně jako třístupňový automat. Podvozek krásně péruje, brzdy normálně fungují, stejně jako všechny k pohodlné jízdě potřebné funkce. Stačí trochu péče a důstojný Jaguar může těšit nového majitele – reálně je nabízený za hubičku.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference