Veteráni na Truc Sportovní vozy
1986

Jaguar XJ-S V12

Poptávka
22
  • 180 000 Kč
  • 7 200 $
Stav tachometru: 240867
Registrace vozu: 1986
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 295
  • verze V12 s automatickou převodovkou
  • hezká barevná kombinace
  • kupé na českých dokladech
  • velmi zajímavá cena

Jaguar XJ-S (později XJS) je luxusní GT vyráběné britskou automobilkou v letech 1975 až 1996. Existovalo jako kupé nebo kabriolet. V průběhu let vzniklo celkem 115 413 kusů. Vůz stojí na základě sedanu XJ a jeho design měl na starosti pokrokový Malcolm Sayer, který ale bohužel zemřel před představením finálního designu. Od roku 1981 byly nové XJS označovány jako XJS HE (High-Efficiency V12) s lepší spotřebou (což v reálu stejně moc nepoznáte). Evropské verze dosáhly na výkon 295 koní, což už bylo velmi zajímavé, a to i ve spojení s automatickou třístupňovou převodovkou. Silné GT od Jaguaru stojí na pevném základu a dnes víc než kdy předtím láká svým jedinečným stylem.

Nabízené XJ-S V12 pochází z roku 1986 a jeho stav odpovídá stáří. Je funkční, krásně startuje, snadno řadí a bez problémů funguje jak podvozek, tak brzdy. Karoserie nese stopy stáří, což naznačuje i počínající rez na prazích a podbězích, která je ještě zachranitelná. K hezké modré barvě karoserie krásně ladí šedý kožený interiér, který je velmi zachovalý.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference