Veteráni na Truc Sportovní vozy
2004

MG ZT 260

Prodáno
22
Stav tachometru: 62715
Registrace vozu: 2004
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 260
  • raritní levostranná verze 260
  • motor V8 z Mustangu s manuálem
  • krásný stav, nízký nájezd
  • známá historie

MG ZT je osobní automobil, které britský MG Rover vyráběl v letech 2001 až 2005, a to jako sedan a kombi. Vůz byl prakticky stejný jako Rover 75, na němž byl postaven, ale celkově byl posazen spíš jako sportovnější, hezčí verze zmíněného Roveru. Výroba skončila v dubnu 2005, to kvůli závažným finančním problémům společnosti.

To ale neznamená, že by vývoj neobvyklého MG byl nějak zanedbán – právě naopak. Vůz měl na rozdíl od výchozího Roveru upravený podvozek a benzinové motory. Existovaly zajímavé verze s motory V6, ovšem vrcholem se stala verze 260, vyráběná od října 2003. Ta byla totiž jako jediná s pohonem zadních kol, přičemž pod kapotu byl naistalován modulární small-block V8 od Fordu. Z objemu 4601 cm3 dával celkový výkon 260 k a 410 Nm točivého momentu, což při hmotnosti 1680 kg znamenalo, že sedan pokořil stovku za 6,6 sekundy a rozjel se až na 250 km/h.

Nemáme problém vám dovést i takový raritní vůz, v našem případě navíc levostranný, v krásném stavu, s nájezdem pouhých 62 715 km. Tomu říkáme raritní kousek. Důkladný průzkum neodhalil žádnou vadu na kráse ani technice, vše je plně funkční, tedy zejména motor, manuální převodovka, tlumiče Bilstein a brzdy AP Racing. Velmi neobvyklé a neokoukané auto, které umí ostatní dynamicky zaskočit – možná tip na jedno z posledních zajímavých MG ještě z Velké Británie… Klidně seženeme další, tohle nás bavilo! Brzy v článku na Garáž.cz

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference