Veteráni na Truc Sportovní vozy
1975

BMW 1602

Poptávka
26
  • 460 000 Kč
  • 18 000 $
Stav tachometru: 53731
Registrace vozu: 1975
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 85
  • auto z Portugalska, dva majitelé
  • nízký nájezd 53731 km
  • nový lak, původní interiér
  • dokumenty, české doklady

BMW série 02 byla řada sportovních kompaktních aut od německého výrobce v letech 1966 až 1977, postavená na zkráceném šasi sedanů Neue Klasse. První verzí byl dvoudveřový sedan 1600-2 (dvojka znamená jeden pár dveří), později značený jako 1602, představený v Ženevě roku 1966. Právě tento model s motorem 1,6 litru M10 s výkonem 85 koní se stal velmi oblíbený zejména v západní Evropě. Při hmotnosti 970 kg znamená výkon velmi příjemnou dynamiku, se kterou se neztratíte ani v dnešním provozu.

Nabízené auto je dovezené z Portugalska zhruba před rokem, přičemž bylo zvenku lakované, takže karoserie je v současné době prakticky bez koroze. Kouzlo dokresluje původní interiér. Mechanicky automobil funguje velmi dobře a celkově mu není co vytknout. Na první i druhý pohled skutečně pěkný zástupce kompaktních dvoudveřových BMW z dobré doby. Auto je po druhém majiteli a je přihlášené na českých bílých papírech.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference