Veteráni na Truc Sportovní vozy
1978

Opel Kadett C 1.2S

Poptávka
23
  • 160 000 Kč
  • 6 300 $
Stav tachometru: 49241
Registrace vozu: 1978
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 60

Ačkoliv historie Opelu Kadett jakožto malého automobilu německého výrobce z Russelsheimu se datuje až do období mezi velkými válkami, mezi nadšenci do sportovních automobilů jsou mnohem známější poválečné kreace – zejména Opel Kadett B, C a D. Právě Opel Kadett C si své velké slávy užil i na velkých závodech. „Céčko“ bylo představeno v srpnu 1973. Stále bylo vybaveno pohonem zadních kol a v továrně v Bochumi se vyráběl až do června 1979, do kdy vzniklo 1 701 076 kusů s různými motory. Přes 52 % z výroby bylo exportováno mimo západní Německo, většinou do zemí západní Evropy. Vznikaly různé karosérie, od dvou- a čtyřdveřového sedanu přes kupé až po hatchback nebo targa-top kabriolet.

Nabízený Kadett má původní, nikdy nebouranou karoserii, ale prošel extenzivními úpravami. Sedí všechna čísla, vůz je na platných českých značkách, má uhrazenou ekodaň. STK a emise jsou platné do 9/2025. Vůz byl koupen jako nový v Záhřebu a odsud byl také v roce 2017 dovezen. Následně dostal péči. Více informací poskytneme po telefonu, ale obecně: tenhle Opel vypadá a jede přesně tak, jak má. Cca 75 % mechanických dílů je nových či repasovaných. Nový je kompletně nejen podvozek, ale i nerezový výfuk včetně svodů (celý výfuk stavěný profesionálem v oboru tak, aby plnil svou úlohu). Pod kapotou je motor značený jako 1.2S (z rodiny Opel OHV) s původním výkonem 60 k.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference