Veteráni na Truc Sportovní vozy
2000

Alfa Romeo Spider 916

Prodáno
1
Stav tachometru: 127913
Registrace vozu: 2000
Převodovka: manuální
Palivo: Benzin
Výkon: 155
  • hezký neokoukaný Spider z roku 2000
  • celkově v plně funkčním, hezkém stavu
  • design E. Fumia ve studiu Pininfarina
  • po servisu v létě 2023

Alfa Romeo GTV – název, který může evokovat několik různých vozidel. Stejně jako Spider. V tomto případě se ale bavíme o generaci značené interně jako 916. Ta symbolizuje sportovní kupé/kabrio vyráběné Alfou Romeo v letech 1993 až 2004. GTV je kupé 2+2, Spider je dvoumístný roadster na stejném základě. Celkem vzniklo zhruba 39 000 spiderů a 41700 GTV. Design měl na starosti Enrico Fumia ze studia Pininfarina a je nutné přiznat, že s odstupem času je čím dál ironičtější. Už ve své době dostala 916tka celou řadu různých ocenění. Ostatně o modernější Alfy je stále větší zájem, což reflektujeme právě nabídkou tohoto hezkého roadsteru.

Motorů byla celá řada – od 1,8 litru přes dvoulitrové TS, přes ojedinělý 2.0 V6 turbo až po šestiválce Busso 3,0 a 3,2 litru. Nabízené auto je poháněno právě motorem 2.0 TwinSpark, který je považovaný za velmi spolehlivý a přitom dostatečně výkonný (samozřejmě v případě, že dostává pravidelnou péči). Ve dvoulitrovém provedení nabízí 155 k při 6400 otáčkách a 187 Nm při 3500 otáčkách. Jedná se o verzi s katalyzátorem.

Nabízené auto pochází z roku 2000 a v českém technickém průkazu má tři majitele (dovoz proveden v roce 2008). Auto je velmi hezkém, plně funkčním stavu, jeví jen minimální známky stáří. Mechanicky plně funkční, navíc s doložitelným servisem v létě 2023 (olej, filtry, náplně, manžeta poloosy, ložisko atd.). Stav odpovídá nájezdu necelých 138 000 km.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference