Veteráni na Truc Sportovní vozy
1971

Alfa Romeo Montreal

Poptávka
21
  • 1 600 000 Kč
  • 67 800 $
Stav tachometru: 33625
Registrace vozu: 1971
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 200
  • jedinečná osmiválcová Alfa, jedna z 3925 kusů
  • po servisu vstřikování, osmiválec i převodovka plně funkční
  • s čirými světlomety
  • nájezd 33650 km

Krásná osmiválcová Alfa má své pevné místo v garáži skutečných znalců. Speciální model od M. Gandiniho ze studia Bertone přišel v roce 1970, ale do sériové výroby se dostal o dva roky později. V letech 1970 až 1977 bylo vyrobeno pouze celkem 3925 automobilů, důvodem postupně klesající poptávky byla zejména ropná krize, která sporťákům s velkými motory nepřála. A také fakt, že Montreal se nikdy neprodával v přirozeném trhu USA, kam patřil jako sodovka k whisky.

Zajímavostí je třeba fakt, že Alfa dostala zvýšenou kapotu, aby se pod ní vešel motor V8 pocházející z nedostižné 33 Stradale. Osmiválec se čtyřmi vačkami byl převrtán, dostal vstřikování a byl výkonnostně ponížen na celkových 200 koní, aby se stal odolnějším a použitelnějším pro běžný provoz. Změny se lehce dotkly i designu, ačkoliv například zakryté světlomety zůstaly. V 70. letech frčely barvy – Montreal jich nabízel celou paletu, kromě obligátní červené to byla například zlatá metalíza, zelená Verde Termico, hnědo-béžová Marrone Luci Di Cosco nebo ikonická oranžová, která je k vidění v muzeu Alfy Romeo v Arese (kde odpočívají i oba zmíněné prototypy).

Nabízená Alfa Romeo byla důkladně vyzkoušena a dokonce se ukázala v časopise Autotip Klassik (léto 2023). Od té doby dostala čiré světlomety a decentní péči. Jinak se jedná o plně funkční, krásný exemplář s hezkým lakem, navíc po servisu vstřikování. Celkově krásné auto s velkým srdcem.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference