Veteráni na Truc Sportovní vozy
1968

Jaguar E-Type 4.2L - 2+2

Poptávka
26
  • 1 100 000 Kč
Registrace vozu: 1968
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 269
  • Series II 2+2
  • nedokončená renovace
  • velmi hezká kombinace
  • skvělá cena za projekt, který může snadno brzy jezdit

Klasický Jaguar E-Type, jedno z nejkrásnějších aut historie. Silný motor 4,2 litru XK je uložen vpředu/uprostřed, což přispívá ke skvělým jízdním vlastnostem. Kombinací výjimečné estetiky, pokročilých technologií a slušné ceny se stal ikonou motoristického světa. V letech 1968 až 1971 vznikala Serie II, rozeznatelná hlavně podle chybějících krytů světel. Vzniklo 18 809 kusů, z toho 8 628 kusů ve verzi 2+2.

Za super peníze nabízíme krásnou evropskou verzi, která prošla nedokončenou renovací. Výhodou je karoserie, která je zcela bez koroze a vyniká i hezkým lakem. Několik věcí bylo ztraceno, takže chybí například rozdělovač. V interiéru jsou pak patrné chybějící budíky. K vozu jsou doklady na přihlášení. Samozřejmě, že je nutná nějaká práce, ale i proto je vůz nabízen za velmi příznivých podmínek. K vidění v našem showroomu.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference