Veteráni na Truc Sportovní vozy
1951

Triumph Renown Mk 1 TDB 2000

Poptávka
29
  • 220 000 Kč
  • 8 800 $
Stav tachometru: 98506
Registrace vozu: 1951
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 68
  • klasický saloon Triumph
  • silnější čtyřválec 2,0 litru
  • krásný původní stav, vše funkční
  • k přihlášení, klidně i bílá čísla

Jedno klasické auto z Velké Británie, které na domácích srazech rozhodně bude patřit mezi raritky – Triumph Renown je velký saloon, vyráběný v letech 1949 až 1954. Společně s tehdejším Roadsterem šlo o první modely se znakem Triumph, vyráběné poté, co značka spadla pod Standard Motor Company.

Automobil sdílel šasi s lisovanými ocelovými profily s modelem Standard Vanguard, na předním zavěšením se objevily vinuté pružiny, vzadu pracuje tuhá náprava s listovými pery. Řazení synchronizované třístupňové převodovky zůstalo na volantu. Model používal větší motor o objemu 2088 cm3 s jedním karburátorem Solex a celkovým výkonem 68 koní.

Nabízené auto je plně pojízdné, funkční, s velmi dobrým motorem a převodovkou. Má také původní, zachovalý interiér. Za původním stavem stojí pouze dva majitelé. Vůz má evropské doklady a je připravený na přihlášení, a to i na bílá čísla. Zavolejte pro více informací.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference