Veteráni na Truc Sportovní vozy
1990

Jaguar TWR XJS 6.4 V12

Poptávka
40
  • 500 000 Kč
Stav tachometru: 92829 km
Registrace vozu: 1990
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 450 k
  • XJ-S s úpravami TWR
  • větší motor 6,4 litru s úžasným projevem
  • plně funkční, decentně upravené vozidlo
  • jedinečný světlý interiér, závodní nádrž atd.

Jaguar XJ-S byl nástupcem slavného Jaguaru E-Type a vyráběl se v letech 1975 až 1996. Nabízený model má své kořeny ve verzi HE, která vznikala 1981 až 1991, než přišel facelift. Navíc se jedná o speciální verzi s úpravami od společnosti JaguarSport. Ta byla napůl vlastněná automobilkou a napůl firmou TWR Group Limited, která se soustřeďovala na sportovní verze Jaguarů.

Vozy se dají poznat podle výrazného bodykitu, speciálních 15palkcových kol, jedinečného podvozku (upravené pružiny a tlumiče Bilstein), luxusním interiérem čalouněným kůží Connolly Autolux s dřevěnými dekory a dalších úprav. Po září 1989 byl zvětšen objem motoru na 6,0 litru a vybaven vstřikováním Zytek. Výkon narostl na 333 koní a 495 Nm točivého momentu. Nabízený vůz je dále upraven, má větší motor a hlavně jedinečnou manuální převodovku Getrag 5Q. Plně funkční vozidlo s nádherným zvukem a královským motorem má 450 koní a 660 Nm. Skutečně rychlý Jaguar pro znalce!

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420735474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference