Veteráni na Truc Sportovní vozy
2003

Mercedes-Benz CL 55 AMG

Poptávka
17
  • 400 000 Kč
Registrace vozu: 2003
Převodovka: Automatická
Palivo: Benzín

Mercedes-Benz CL 55 AMG je symbolem luxusu a výkonu, který stál na vrcholu automobilového světa na počátku 21. století. Model CL 55 AMG z roku 2003 je perfektním příkladem spojení elegance, technického pokroku a nekompromisní síly. Tento výjimečný vůz je ztělesněním exkluzivity a nadčasového designu, který i dnes ohromuje svým dynamickým vzhledem a precizním zpracováním.

Nabízený Mercedes-Benz CL 55 AMG z roku 2003 je ve výjimečném stavu s velmi zachovalým a čistým interiérem, který odráží původní luxus a péči, kterou vůz dostával. Tento vůz, poháněný osmiválcovým motorem o objemu 5,439 cm3 s výkonem 265 kW, kombinuje impozantní sílu a spolehlivost AMG s hladkým čtyřstupňovým automatem, což zajišťuje výborné jízdní vlastnosti. Elegantní linie a vynikající stav karoserie s minimálními kosmetickými nedostatky dodávají vozu nadčasovou atraktivitu. Je známá kompletní servisní historie, včetně manuálů a originální servisní knížky vedené do roku 2009. Jsou k dispozici účty ze servisů včetně toho posledního za 50 000 Kč.
Drobným nedostatkem je pak nefunkční ovládáni opěrky hlavy na sedadle řidiče.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference