Veteráni na Truc Sportovní vozy
1991

Mercedes-Benz W201 190 E

Poptávka
29
  • 200 000 Kč
Registrace vozu: 1991
Převodovka: Automatická
  • původ Švýcarsko, severská verze
  • auto registrované v ČR
  • pěkný interiér, plně funkční
  • řadový šestiválec M103 s automatickou převodovkou

Jak definovat elegantní a zároveň sportovní svezení v podání západního Německa v 80. letech? Jedním z průkopníků v tomto segmentu je určitě model W201 – kompaktní sedan z dílny Mercedes-Benz. Řada W201, známá také jako „Baby Benz“, se představila v roce 1982 a vyráběla se až do roku 1993. Tento vůz znamenal revoluci pro značku Mercedes-Benz, protože nabídl kompaktní rozměry a sportovní charakter bez kompromisů na luxusu a prestiži, kterou automobilka vždy reprezentovala.

Nabízený model pochází z roku 1988, má původ ve Švýcarsku a v současné době je registrován v ČR. Jde o severskou verzi, která je vybavena například samosvorem nebo vyhřívanými ostřikovači. Vůz je vybaven motorem M103, což je řadový šestiválec o objemu 2,6 litru s jednou vačkou v hlavě (SOHC) a elektronickým vstřikováním paliva. Z objemu 2597 cm³ dokáže tento motor vyprodukovat solidní výkon 160 koní. Přenos točivého momentu zajišťuje čtyřstupňová automatická převodovka, která zajišťuje hladkou a bezproblémovou jízdu.

Tento konkrétní vůz je v příplatkové výbavě "next year model" (již není tolik oplastovaný) a pyšní se zachovalým interiérem, který nabízí komfortní svezení jak pro řidiče, tak pro spolujezdce. Sedadla jsou v zajímavém zeleném provedení a řadící páka je obložena dřevěnými prvky, které dodávají pocit luxusu.

V rámci údržby byly v motoru vyměněny náplně a filtry. Vůz je plně funkční, skvěle jezdí, řadí i brzdí, což potvrzuje jeho dobrý technický stav. Tento Mercedes-Benz W201 190 E 2.6 je příkladem toho, jak se v 80. letech kombinovala elegance s výkonem a jak se tato kombinace dokáže uchovat i po více než třech desetiletích.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference