Veteráni na Truc Sportovní vozy
1976

Volvo 242L

Poptávka
21
  • 415 000 Kč
  • 16 200 $
Stav tachometru: 326209
Registrace vozu: 1976
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 150

Teď trochu exotiky ze severských zemí. Klasické Volvo série 200 (neboli 240 a 260) se ve Švédsku vyrábělo v letech 1974 až 1993 a celkem vzniklo přes 2,8 milionu aut, prodaných po celém světě. Design klasické krabice zajistil Jan Wilsgaard a dodnes je nesmrtelný. Vznikalo jako dvou- nebo čtyřdveřový sedan s různými motory – od benzinových čtyřválců (1,8 až 2,3 litru), šestiválců (PVR 2,7 a 2,8 litru) a naftových pěti (2,0 litru) a šestiválců (2,4 litru). Legendární Volvo, které snadno přežije digitalizovanou současnost. Je nás mnoho, kteří si oblíbili jednoduché tvary masivních plechů a černé, taktéž hranaté plastové interiéry. Odolná technika je samozřejmostí.

Nabízené Volvo 242L bylo dovezeno ze Švédska v roce 2023. Už tehdy bylo upravené, a to zejména po stránce motoru a podvozku. Dovnitř se nastěhovala sportovnější sedačka. Celkový design vnější části dokreslují 16palcová kola BBS. V rukách českého majitele prošlo dalším servisem – mimo jiné je nový startér, seřízené karburátory (které by ale stále chtěly trochu péče), dodělané věci jako odpojovák baterie a mnoho dalších věcí (detaily máme v dokumentaci). Všechno je plně funkční, zajímavostí jsou decentní světla denního svícení. Charakterní Volvo s upraveným motorem je přihlášené na českých historických dokladech. K vidění/projetí v Křenovicích.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference