Veteráni na Truc Sportovní vozy
1916

Reo Fifth Touring

Poptávka
23
  • 700 000 Kč
Registrace vozu: 1916

Reo Fifth Touring (1916). Vozidlo v původním stavu, určeno k renovaci, jde nastartovat (pojízdné). K vozu je ještě náhradní motor. REO Motor Car Company založil Ransom E. Olds před víc než stoletím, v roce 1904, když opustil svou původní automobilku Oldsmobile. Vozidlo má pod kapotou vodou chlazený čtyřlitrový čtyřválec s unikátním rozvodem IOE (Intake Over Exhaust). Třístupňová převodovka přenáší na zadní kola cca třicet koní. Krásné raritní vozidlo.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference

Chevrolet Corvette C3

Chevrolet Corvette C3

Díky pánům z VnT , kteří mě díky nadstandartnímu přístupu, zprostředkovali dovoz krásné Corvette C3, čímž se velikou mírou podíleli na splnění mého dětského snu.

Reference