Veteráni na Truc Sportovní vozy
1987

BMW 535i E28

Poptávka
22
  • 350 000 Kč
  • 13 700 $
Stav tachometru: 204356
Registrace vozu: 1987
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 185
  • krásná E28 s motorem M30
  • po celolaku v originální barvě
  • mnoho mechanických úprav, GO motoru
  • krásný exemplář 535i

Pětkové BMW druhé generace, s klasickým designem od Clause Lutheho. E28 byla vyráběna jako sedan v letech 1981 do roku 1998 a nahradilo klasickou E12. Zpočátku nějaké řadové čtyř- a šestiválce a pak dokonce 524d a 524td s řadovým šestiválcem spalujícím naftu. Zajímavostí k připomenutí je fakt, že na základě platformy sedanu vznikalo o kupé E24, tedy řada 6 neboli žralok. Nás ale zajímavá až polovina životního cyklu E28, kdy přišla verze 535i (náhrada 533i) s motorem M30 o objemu 3,4 litru. Měl dva výkony, buď bez katalyzátoru nabízel celkový výkon 218 k a 310 Nm, nebo v případě naší verze s katalyzátorem pak 185 koní a 290 Nm.

Nabízené BMW E28 535i s automatickou převodovkou je hodně pěkným kouskem pro někoho, kdo si chce užívat dálniční rychlosti i svižnost na okreskách. Auto je po kompletním celolaku v originální metalické barvě Lachssilber, ale tím to nekončí. Luxusní prvky zastupuje klimatizace nebo el. otevírání oken nebo BMW sound. Vůz sedí na vkusných 16tkách, pod kterými jsou větší brzdy z E34 a také nové tlumiče Bilstein. Mezi zadními koly pracuje samosvorný diferenciál. Motor je prakticky po generální opravě, plně funkční, stejně jako převodovka, která řadí hladce a krásně, což jsme vyzkoušeli při focení. Skutečně krásné, doladěné BMW.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference