Veteráni na Truc Sportovní vozy
1962

Jaguar E-Type 2+2

Prodáno
21
Stav tachometru: 79551
Registrace vozu: 1962
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 276
  • po krásné renovaci
  • plně funkční vůz
  • motor V12 5,3 litru s automatem
  • třetí série, kupé

Jaguar E-type je autem, které britskou značku nesmazatelně zapsalo do síně slávy automobilových znalců. V britském Coventry se vyráběl v letech 1961 až 1974 ve třech různých sérií buď se šestiválcovými, nebo dvanáctiválcovými motory. Vznikal jako kupé nebo otevřený vůz.

Nabízený vůz patří do třetí série a poprvé byl registrován v roce 1971. To znamená, že ho pohání tehdy nový motor Jaguar V12 s objemem 5,3 litru, který za pomoci karburátorů Zenith-Stromberg dosahuje výkonu 276 k při 5850 otáčkách a 412 Nm točivého momentu. Dynamika je při hmotnosti 1545 kg skvělá. Představený vůz po krásné renovaci je plně funkční, přenos síly na zadní kola zajišťuje třístupňový automat. Vůz je již přihlášen a těší nového majitele.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420735474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference