Veteráni na Truc Sportovní vozy
1990

Lancia Thema 2.0 i.e. 16V

Poptávka
23
  • 60 000 Kč
  • 3 150 $
Stav tachometru: 238120
Registrace vozu: 1990
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 147
  • jeden ze čtyř velkých sedanů 80. let
  • fajn motor 2.0 16V i.e.
  • dlouhá historie v jedné rodině
  • celkově velmi pěkný stav

Kam zařadit Lancii Themu první generace (typ 834)? Je do jednoduché, patří do tzv. velké čtyřky luxusních sedanů, které vznikaly v 80. a 90. letech. Znamená to, že platforma Type Four zároveň „hostila“ i Alfu 164, Fiat Croma a Saab 9000. Thema s designem od G. Giugiara pro studio Italdesign byla poprvé předvedena světu v Turíně roku 1984 a následně se vyráběla deset let. Pod kapotou různé motory, které poháněly přední kola – dvoulitry, ale i třílitr nebo osmiválec od Ferrari.

Nabízenou Themu pohání spolehlivý dvoulitr 2.0 i.e. se 16 ventily (Fiat Twin Cam 834B2.000) a elektronickým vstřikováním paliva. Nabízí celkový výkon 147 koní při 6000 otáčkách a 181 Nm točivého momentu. Při hmotnosti 1250 kg to znamená zrychlení na stovku za 9,5 s a maximální rychlost 205 km/h. K přenosu výkonu slouží pětistupňový manuál.

Nabízený sedan pochází z pozůstalosti a v jedné rodině byl vlastněn od roku 1998. Ukázal se i na tradičním sraze italských vozidel ještě v roce 2020. Je v celkově velmi hezkém stavu, karoserie nevykazuje známky koroze (což je patrné i z fotek) a lak je jen opotřebovaný časem. Pěkný je i interiér. Vysoký nájezd naznačuje, že auto bylo používáno přesně ke svému účelu. Hezký italský sedan za pár korun.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference