Veteráni na Truc Sportovní vozy
1978

Ford Ranchero

Poptávka
21
  • 310 000 Kč
  • 12 200 $
Stav tachometru: 71918
Registrace vozu: 1978
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 147
  • vyhledávaná generace Fordu Ranchero
  • motor V8 351, automatická převodovka
  • po laku a opravě šasi/podvozku
  • chybí několik lišt, chce přečalounit sedadla

Šestá generace Fordu Ranchero, tedy severoamerického „coupe utility“ přišla v roce 1976 a v Ohiu se montovala jen do roku 1979. Celkem vznikalo pouhých cca 23 000 kusů ročně, takže se nejednalo o nějaký prodejní hit. Pod kapotou byly různé motory V8 v objemech od 4,9 litru do 6,6 litru. Právě tato generace (postavená na platformě Fordu Torinu s designem podle modelu LTD II) je mezi sběrateli nejoblíbenější. Doplníme, že motor Ford V8 v nabízeném vozidle má objem 5766 cm3 a výkon 147 koní (a 370 Nm točivého momentu).

Nabízené Ranchero ve dvoubarevné kombinaci laku bylo dovezeno z USA. Zhruba před čtyřmi lety došlo na nový lak i opravy spodní části vozidla. Celkový stav je hezký, akorát v interiéru nefunguje palivoměr a sedačky by zasloužily přečalounit, protože jsou již dost potrhané. Auto je zelených značkách, větší kola s rozměrem pneu 235/60 R14 má zapsaná v techničáku. Celý vůz vypadá k světu, mechanicky je motor V8 351 (5,8 litru) v pořádku, stejně jako automat, který normálně řadí. Zmínit zaslouží, že na jedné straně karoserie chybí ozdobné lišty. Velké Ranchero jsem projelo a vyžaduje jen trochu péče, aby mohlo těšit nového majitele.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference