Veteráni na Truc Sportovní vozy
1990

Lancia Delta Integrale 8V

Poptávka
21
  • 550 000 Kč
  • 21 600 $
Stav tachometru: 139721
Registrace vozu: 1990
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 177

Delta Integrale je symbolem 80. let a tehdejší vášně související s rallye, které se předvádělo ve své nejdivočejší formě. Kořeny Integrale lze vysledovat v konvenčním hatchbacku Lancia Delta, představeného v roce 1979. Během postupného vývoje přišla nejdříve „úzká“ HF 4WD, potom Integrale s dvoulitrem 8V a následně 16V. Právě 8V Lancia dosáhla největších úspěchů v motosportu. Proti 16V vyniká třeba tím, že přeplňovaný motor hezky táhne odspodu. Při celkovém výkonu 130 kW (177 k) při 5300 otáčkách a 290 Nm točivého momentu zvládne zrychlit na stovku za 6,9 s a dosáhne rychlosti až 212 km/h. To vše při hmotnosti 1250 kg.

Nabízená Lancie pochází ze Švýcarska, i proto má například 16V kapotu s vyboulením, která se na tamní trh dodávala. Zajímavostí je, že i blok motoru je již 16V a tudíž má ostřiky pístů, což je docela podstatné vylepšení proti starším verzím. Vůz byl již lakovaný, ale až na pár detailů je sériový. Má ovšem například keramickou spojku, větší jistotu podvozku zajišťují silentbloky powerflex. Brzdy také prošly servisem. Kryjí je 17palcová kovaná kola ve stylu verzí Evo (ovšem originální kola jsou případně k dispozici). Uvnitř je montovaný rám Sparco (již od prvního majitele ze Švýcarska) a také sportovní sedadla Sparco a pásy Sabelt. Vůz se během života přesunul do Rakouska, odkud se dostal do Čech. Následně ho koupil současný majitel, velký znalec a sběratel Lancií. K vozidlu jsou nějaké dokumenty a manuály.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference