Veteráni na Truc Sportovní vozy
1979

Cadillac Eldorado

Poptávka
35
  • 500 000 Kč
Registrace vozu: 1979

Cadillac Eldorado V8 5.7L (1979). Perfektní, originální stav, v minulosti lakováno, malý nájezd 28000 mil, vzácný kus s pevnou střechou, bez vinylu.

Jako nový koupila automobil starší paní v Bostonu, MA, vůz garážovala a jezdila velmi málo.
Vůz prodala sběrateli do Laguna Beach, CA. Od něj vůz osobně koupil aktuální majitel v lednu 2020. Nechal provést velký servis, oleje, filtry, svíčky, náplně...

Motor Rocket V8 350 5.7L benzín, fuel injection a automatická 3st. převodovka fungují perfektně. 100% funkční, pojízdný bez investic.

Veškerá originální dokumentace a manuály z USA k vozu. Dva originální klíčky. K vozu 36x originálních kazet 8-track k originálnímu rádiu

Více informací na telefonu 725 474 564, VETERANINATRUC nebo WhatsApp. (CHCETE POMOCI S DOVOZEM NEBO REGISTRACÍ VAŠEHO NEJEN HISTORICKÉHO VOZIDLA, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT). Desítky historických vozidel na jednom místě. CENA JE PLUS DPH!

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference