Veteráni na Truc Sportovní vozy
1989

Porsche 911 Carrera Club Sport

Poptávka
20
Stav tachometru: 151850
Registrace vozu: 1989
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 217
  • vzácný Club Sport z 80. let
  • sportovní verze 911tky s motorem 3,2 litru
  • krásný stav, plně funkční
  • po zdařilé renovaci

Když se do modelu 911 vrátila lehkost, která je pro prvotřídní sportovní vůz nezbytná: 911 Carrera Club Sport z let 1987 až 1989. Čistokrevný sportovní vůz, který sice postrádá komfortní výbavu, ale nabízí intenzivnější zážitky. Odlehčená sportovní verze nazývaná také 911 RS 80. let, jeden z pouhých 189 vyrobených kusů neuvěřitelné, vyhledávané rarity.

Celkem bylo vyrobeno 340 vozů s kódem Club Sport M637, z toho 53 vozů s pravostranným řízením pro britský trh. Ale pouze prvních 189 exemplářů + 1 Targa má originální VIN s pořadovým číslem pouze pro model Club Sport a toto je jeden z těchto vozů s tímto unikátním VIN kódem. Tento model byl odbornou veřejností přijat s otevřenou náručí: například redaktoři časopisu Motor napsali, že jde o nejrychlejší 911, kterou řídili.

Prezentovaný ClubSport byl poprvé přihlášen v Německu, poté se přesunul do Francie (2006), kde došlo na velký servis a dvě expertízy, které potvrzují jeho originalitu a stav. Dalším majitelem byl sběratel vozidel Porsche (2019), který dal vozidlu velký servis. V únoru 2020 byl vůz prodán v aukci společnosti Artcurial v Paříži a dostal se do České republiky, do sbírek Portu Gallery.

Od té doby zažil další servis, spočívající hlavně ve výměně kapalin a svíček, a příležitostně je projížděn, aby zůstal ve skvělé kondici. Celkově krásné auto s minimálními stopami stáří, a to i přes vyšší nájezd, který ale zaručuje, že o vůz bylo důkladně pečováno a že byl pravidelně servisován a jezdil.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference