Veteráni na Truc Sportovní vozy
1987

Porsche 911 Carrera 3.2 Club Sport

Poptávka
12
Stav tachometru: 84872
Registrace vozu: 1987
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 217
  • vzácný Club Sport z 80. let
  • sportovní verze 911tky s motorem 3,2 litru
  • krásný stav, plně funkční
  • po zdařilé renovaci

Když se do modelu 911 vrátila lehkost, která je pro prvotřídní sportovní vůz nezbytná: 911 Carrera Club Sport z let 1987 až 1989. Čistokrevný sportovní vůz, který sice postrádá komfortní výbavu, ale nabízí intenzivnější zážitky. Odlehčená sportovní verze nazývaná také 911 RS 80. let, jeden z pouhých 189 vyrobených kusů neuvěřitelné, vyhledávané rarity.

Celkem bylo vyrobeno 340 vozů s kódem Club Sport M637, z toho 53 vozů s pravostranným řízením pro britský trh. Ale pouze prvních 189 exemplářů + 1 Targa má originální VIN s pořadovým číslem pouze pro model Club Sport a toto je jeden z těchto vozů s tímto unikátním VIN kódem. Tento model byl odbornou veřejností přijat s otevřenou náručí: například redaktoři časopisu Motor napsali, že jde o nejrychlejší 911, kterou řídili.

Tento exemplář z prvního roku výroby (1987) byl na začátku 90. let upraven slavnou firmou RUF pro použití na okruzích. Ačkoli byl později uveden do původního stavu, některé prvky zůstaly od RUF stále přítomny, jako například výfuk se dvěma koncovkami, z nichž jedna byla přidána na pravou stranu. Vypadá však ještě lépe než standardní vůz s výfukovým potrubím pouze na levé straně vozu. Má také ostřejší vačkový hřídel, takže vůz opravdu chce jezdit ve vyšších otáčkách. K dispozici je také sací systém RUF. Během jara 2022 proběhl servis a vůz se účastnil setinové rallye.

Vůz má českou registraci. Tato 911 Carrera 3.2 Club Sport je vynikajícím příkladem jednoho z nejvzácnějších Porsche ve speciální edici. Jedná se o chybějící verzi RS z generace modelu G. Jedná se nejen o vyhledávaný sběratelský vůz, ale také o jednu z nejlepších a nejrychleji jezdících 911, které kdy byly vyrobeny.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference