Veteráni na Truc Sportovní vozy
1974

Porsche 911 S R Gruppe

Poptávka
12
Stav tachometru: 90150
Registrace vozu: 1974
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 210
  • původní 911 S prošla řadou úprav
  • příslušník kultu R-Gruppe
  • karbonové díly, short-shift, motor 3.0 SC
  • po generalní opravě, bez koroze

Původní 911tku netřeba představovat – vznikla už v roce 1963 (v roce 2023 slaví 50 let!). Výchozí verze S z let 1974 až 1975 vynikala původně výkonem 150 koní z motoru 2,7 litru, ale upravená verze „R-Gruppe“ je díky třílitru mnohem výkonnější. Kult R-Gruppe se rozvinul v 90 letech v USA, kdy jistý Chris Huergas začal na své Porsche 911 z roku 1969 montovat celou řadu továrnou povolených modifikací. Postupně vznikl exkluzivní klub majitelů upravených Porsche a pojem „R-Gruppe“ se rozšířil po celém světě, ač v USA má logicky nejvíc příznivců

Tento exemplář ikonického Porsche 911 S byl vyroben v únoru 1974. Poté putoval do USA, kde strávil většinu života ve státě Arizona. Jedná se o upravený model 911 S 2.7, který je celkově odlehčený například karbonovými dveřmi (včetně kožených táhel i pro ovládání oken – tři polohy), změnou je zadní kryt motoru s křídlem z 964 ve stylu Singer, má 16palcová kola s širšími pneu a motor z modelu 911 SC z roku 1980, který dosahuje výkonu kolem 210 koní (objem je 3,0 litru). Úpravy proběhly v roce 2012-2013, v roce 2013 byl vůz prodán přes Trissl Sports Cars v Alabamě, v únoru 2014 převezen do České republiky. V následujících letech se úspěšně účastnil řady různých podniků (Carlsbad Classic v ČR, Ten Towers Tour v Maďarsku atd.). V roce 2015 proběhla další fáze přestavby (spojka, Wevo shifter, elektrorozvody atd.) u 911 Excellence. V minulém roce dostal výrazný servis – kromě výměny kapalin a externí olejové vany, svíček a filtrů došlo i na repasi brzdové soustavy (včetně renovace pedálové soustavy), přední nápravy a zbavení karoserie rzi. Prakticky došlo na renovaci celé přední části vozidla, elektrického vedení, nádrže atd. Vůz je plně funkční a ideální pro sportovní vyžití, jaké nabízí jen klasická, vzduchem chlazená 911tka.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference