Veteráni na Truc Sportovní vozy
1971

Mini Cooper S 1300

Poptávka
11
Stav tachometru: 78056
Registrace vozu: 1971
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 77
  • vzácné S v originální karoserii
  • po starší renovaci
  • s tvrdým sportovním podvozkem
  • plně funkční

Mini je skutečná legenda, která vznikala v celé řadě různých verzí. Pokud bychom měli zmínit skutečnou raritu mezi legendárními Mini, je to právě vůz, na který se díváte. Originální Cooper S je dlouhodobě cenným vozem, který vyniká nejen silným motorem 1,3 litru, ale i drobnými krásnými detaily. Původní Cooper S byl natolik úspěšným základem pro závodní vůz, že byl během let mnohokrát kopírován. I proto dnes jezdí po celém světě mnohem více falešných Cooperů S, než jich ve skutečnosti bylo. Také z toho důvodu je původní Cooper S, navíc s doloženým původem, dlouhodobě velmi dobrým držitelem hodnoty. Design Aleca Issigonise je natolik nadčasový, že ve výrobě vydržel dlouhé čtyři dekády, a dokonce i novodobé Mini na něj stále odkazuje a bere si z něj inspiraci.

Vzácný exemplář v podobě rudého Mini Cooper S (verze Mark III), který je jedním z pouhých 1572 vyrobených exemplářů. Zároveň se jedná o poslední rok, kdy se původní (a nejcennější) Mini Cooper S vyráběl. V roce 2016 byl tento konkrétní vůz přivezen z Itálie, kde ho dlouhá léta (od roku 1999) vlastnil předchozí majitel. Po příjezdu do České republiky došlo na kompletní servis, v rámci kterého došlo k nahrazení problematického „mokrého“ podvozku (Hydrolastic) za „suchý“ (od Minisport). Nyní je vůz vybaven kompletně stavitelným podvozkem. Zároveň s tím došlo na výměnu provozních kapalin, zapalovacích svíček, vodní pumpy a dalších drobností. Poslední servis jsme uskutečnili v létě 2023, kdy došlo na výměnu oleje, svíček a seřízení motoru. Vůz je celkově v dobrém stavu, s velmi jemnými náznaky patiny, ale samozřejmě mechanicky plně funkční. Je vybaven českými historickými dokumenty a má doloženou i podstatnou část své historie.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference