Veteráni na Truc Sportovní vozy
1964

Volvo P1800S

Poptávka
11
Stav tachometru: 80100
Registrace vozu: 1964
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 108
  • žádané nadčasové Volvo P1800 vyrobené ve Švédsku
  • odolný motor B18 s manuální převodovkou
  • po hezké, starší renovaci
  • plně funkční, bez problémů

Druhý pokus Volva v oblasti sportovních modelů. Volvo P1800 se vyrábělo od roku 1960 ve Velké Británii (Jensen Motors), ovšem automobilka nebyla s kvalitou spokojena, proto výrobu následně přesunula do Švédska. I proto se vyhledávané modely označují písmenem S (Swerige). Základním motorem je odolný čtyřválec B18, později se pod kapotou objevil o dvoulitr. Celkově je P1800 považováno za nejkrásnější Volvo ze zlaté éry a kromě mnoha filmových rolí se proslavilo i svou neskutečnou odolností.

Toto Volvo P1800S strávilo většinu života v USA (kde byl i v roce 2008 renovován) a v roce 2017 se přesunulo do České republiky, kde obohatilo obsah garáže jednoho českého sběratele. Ten s ním občas vyjel na výlet, hlavně ho ale celkově udržoval v dobré kondici. Osobní inspekce vozu odhalila velmi krásný exemplář žádaného P1800S v nejlepší možné specifikaci, navíc s upravenými karburátory a otevřeným sáním. Stav je prostě krásný – vůz totiž neprošel přílišnou renovací, naopak jemně naznačuje své stáří, aniž by urážel nějakou výraznější nedokonalostí. Kombinace krémového laku Pearl White a červeného čalounění interiéru (podle původní specifikace 307-265) je jednou z nejkrásnějších, jakou lze pro tento vůz mít.

V roce 2022 vůz dostal servis (výměny kapalin, svíček, repase brzd a alternátoru) a účastnil se setinové soutěže 7 Castles Trial. Od té doby funguje bez problémů, je pravidelně projížděn a zaslouženě přitahuje pozornost všude, kde se ukáže. má české historické značky, ke konci roku 2023 došlo k důkladnému čištění exteriéru a interiéru.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference