Veteráni na Truc Sportovní vozy
1963

Mercedes-Benz 220 SEB W111

Poptávka
16
Stav tachometru: 103801
Registrace vozu: 1963
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 120
  • hezký Mercedes W111 v provedení kupé
  • šestiválec 2,2 litru s výkonem 120 koní, manuál
  • po starší renovaci
  • plně funkční

Mercedes-Benz W111 byl vyráběný v letech 1959 až 1971, a to jako čtyřdveřový sedan (1959-1968), dvoudveřové kupé a kabriolet (1961 až 1971). Karoserie s designem od Paula Bracqa se vyznačovaly výraznými zadními ploutvemi v americkém stylu, které daly modelům přezdívku Heckflosse - německy „ploutev“. Vůz byl představen s řadovým šestiválcovým motorem o objemu 2,2 litru. Kupé mělo premiéru ve Stuttgartu v roce 1961 při příležitosti 75. výročí otevření muzea Mercedes-Benz. Na rozdíl od předchozí generace dvoudveřové řady Ponton existoval pro dvoudveřový vůz pouze jeden model, a to 220SE v obou verzích se shodným motorem M127 o objemu 2195 cm3. Volitelná výbava zahrnovala například posuvné střešní okno pro kupé, posilovač řízení a samostatná

Tento velmi žádaný vůz specifikace 220SEb, dokončený v osvěžující světle modré metalíze s krásně kontrastním červeným koženým interiérem, je evropským vozem, nikoliv jedním z obvyklých dovozů z USA, a je vybaven zřídka volitelným střešním oknem a manuální převodovkou. Původně se prodával jako nový v Německu v roce 1976, poté byl vyvezen do Ameriky a vráce do Evropy, od roku 2016 je v České republice. Vůz je dodáván s českými historickými doklady a americkým titulem. Vůz prošel v roce 2009 renovací a v roce 2014 dostal nový originální interiér Mercedes-Benz.

Dodává se s rozsáhlou servisní historií a originální servisní knížkou, naposledy vůz prošel důkladným servisem. Servis zahrnoval nové cívky, svíčky, ložiska zadní nápravy, brzdové a spojkové válce, brzdy, vyčištěné vstřikovače, renovaci zadní části, renovovaný diferenciál, všechny nové kapaliny (motor, převodovka, brzdy, chlazení) a další. I přes starší renovaci nejsou stopy koroze, je plně funkční. Pouze drobné nedokonalosti na laku a chromech. Vůz je připraven k užívání. V letech 2018-19 se účastnil různých soutěží klasických automobilů. Poslední servis v roce 2022.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference