Veteráni na Truc Sportovní vozy
1979

Alfa Romeo GTV 2000 L

Poptávka
18
  • 220 000 Kč
Stav tachometru: 98500 km
Registrace vozu: 1979
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 130 k
  • verze s dvoulitrovým motorem
  • celkově hezký stav
  • po servisu motoru 2,0 litru
  • krásný interiér

Alfetta GTV (značená 116) byla vyráběna v letech 1974 až 1987 na základě výchozího sedanu. Dvoudveřové kupé se čtyřmístným interiérem dodnes fascinuje designem od G. Giugiara ze studia Italdesing, odkazujícím i na větší model Montreal. Zajímavostí je, že převodovka je umístěna před zadní nápravou. Vznikaly různé verze s různými motory a názvy, ve kterých je snadno chaos.

Nabízená Alfa Romeo z roku 1979 se jmenuje Alfetta GTV 2000 L, což naznačuje, že se jedná o verzi vyráběnou v letech 1978 až 1980. Celkem jich vzniklo 16 100 kusů. Představený kousek má hezký nový červený lak, u něhož zmíníme jen velmi drobné nedostatky. Naproti tomu látkový interiér je čistý a velmi krásný. Vůz vyžaduje jen drobnou údržbu a potom už může bavit svého nového majitele. Příznivá cena odráží nutnost drobných investic. Motor o výkonu 130 koní (a 178 Nm) běží krásně (nový olej, filtr, svíčky) a vůz je plně pojízdný.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420735474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference