Veteráni na Truc Sportovní vozy
1994

Alfa Romeo RZ

Poptávka
31
  • 1 950 000 Kč
  • 78 000 $
Stav tachometru: 83068
Registrace vozu: 1994
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 210
  • jedna ze 278 vyrobených RZ
  • výrobní číslo 258
  • úžasný motor V6 3.0 litru Busso
  • hezký stav, známá historie

Alfa Romeo RZ je skutečným unikátem a představuje snahu Alfy Romeo na konci 80. let rozbouřit stojaté vody své produkční řady. Jako první vznikalo kupé zvané SZ, prvních jedenáct aut bylo dodáno zákazníkům ještě v roce 1989, vrchol produkce SZ spadal do let 1990 a 1991. Celkem vzniklo 1036 kupátek a všechny byly levostranné. Po skončení výroby SZ přišel roadster zvaný RZ s plánovanou produkcí 350 aut. Nakonec jich ovšem do roku 1994 vzniklo jen 278 kusů, a to zřejmě i díky faktu, že každý byl velmi drahý (pro porovnání dvakrát dražší než tehdejší vlajková loď, Alfa Romeo 164). Technika byla stejná, pod kapotou tedy 3,0 litrový motor V6 o výkonu 210 koní a základem šasi a podvozku z modelu 75 Group A (tedy prakticky závodního auta), pětistupňový manuál v oblasti zadní nápravy (transaxle) a kolem scifi karoserie, kterou navrhl Robert Opron a dohromady skládal Zagato (který u roadsteru trochu víc mluvil do designu). Pro RZ bylo k dispozici také víc barev – kromě představené černé byla i žlutá, červená a stříbrná (a jedna dokonce bílá).

Nabízená Alfa pochází z konce výrobního cyklu (na štítku u řadicí páky má číslo 258) a původně byla dle dostupných dokumentů prodána prvnímu majiteli do Německa. Od něj se dostala do prodejní galerie a v roce 2017 následně do České republiky, kde si jí přihlásil současný majitel. Vůz je celkově ve velmi hezkém stavu a vyžaduje jen drobný, spíše preventivní servis a trochu péče v oblasti podvozku. Jinak funguje zcela bez problémů, jezdí krásně, péruje, brzdí, všechno je plně funkční. Jedinečná Alfa Romeo, která ale stojí na kvalitní technice – a díky tomu, že panely karoserie jsou vyrobené z metakrylové pryskyřice Modar vyztužené skelnými vlákny, tak nemusíte řešit korozi, a to je také fajn. Jedinečná limitka pro někoho, kdo má chuť na skvěle jezdící a originální Alfu z 90. let!

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference