Veteráni na Truc Sportovní vozy
1970

Aston Martin DBS 6

Poptávka
26
  • 1 800 000 Kč
  • 72 000 $
Stav tachometru: 32469
Registrace vozu: 1970
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 284
  • původní auto z Velké Británie
  • jedno z prvních, řadový šestiválec 4,0 litru a automat
  • původní barva byla zelená
  • pojízdný projekt

Model zvaný DBS 6 (a později V8) vznikal u společnosti Aston Martin Lagonda Limited v letech 1967 až 1972. První modely se šestiválcem o objemu 3995 cm3 a rozvody DOHC dosahovaly výkonu 284 koní při 4500 otáčkách a točivého momentu 390 Nm při celkové hmotnosti 1588 kg. Měl za cíl se stát výrazně modernějším nástupcem modelu DB6 a byl také o dost větší.

Nabízený vůz přichází s mnoha dokumenty, účty a certifikací Aston Martin, kde je uvedeno, že vůz byl jako nový prodaný přímo z továrny na britskou adresu. V „rodném listu“ má napsáno datum 5. 11. 1970. O další historii víme útržkovitě, ale zakrýt se nedá fakt, že vůz z původní elegantní zelené barvy někdo přestříkal do barvy slonovinové kosti. Vozidlo je prakticky projekt - což je vidět i na detailech fotografií. Karoserie má místy korozi, převodovka (v tomto případě třístupňový automat Borg Warner BW 8) také neřadí úplně ideálně, v interiéru jsou taktéž chyby. Řadový šestiválec s karburátory SU ovšem prošel servisem, takže aktuálně běží pěkně, což jsme samozřejmě vyzkoušeli. Projekt pro náročnější, ale zase za příznivých podmínek.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference