Veteráni na Truc Sportovní vozy
1928

Ford Model A Deluxe Phaeton

Prodáno
28
Stav tachometru: 0902
Registrace vozu: 1928
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 40

Ford Model A byl celkově druhým masovým modelem americké automobilky, který po 18 letech výroby nahradil model T. První A bylo vyrobeno 20. října 1927, ale na trhy se dostalo až v prosinci. Vůz byl nabízen ve čtyřech barvách. Už v únoru 1929 jich existoval celý milion, o čtyři měsíce později dokonce dva miliony, a to v různých (až devíti) karosářských verzích. Auto se vyrábělo doslova po celém světě (jen v USA v 17 továrnách!) a celkem vzniklo 4 858 644 kusů! Pod kapotou pracoval řadový čtyřválec 3,3 litru (201 cui) L-head s výkonem 40 koní, spojený s třístupňovou manuální převodovkou.

Nabízený Ford přichází v hezké modré barvě a přitažlivé otevřené karoserii phaeton. Samotná karoserie nevykazuje žádné zásadní chyby a starší renovace je velmi pěkná. Automobil strávil část života ve Švédsku, odkud jsme ho na zakázku dovezli do Česka novému majiteli. Kondiční jízda odhalila velmi dobrý stav mechanických částí – auto krásně chytá, hezky řadí a motor je i přes svou archaičnost docela slušně výkonný. Bylo nám potěšení přivést něco z meziválečného období, rádi si to zopakujeme!

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference