Veteráni na Truc Sportovní vozy
1979

Mercedes-Benz 280 SLC

Poptávka
21
  • 310 000 Kč
  • 12 400 $
Stav tachometru: 274166
Registrace vozu: 1979
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 181
  • velmi hezké 280 SLC v evropské verzi
  • šestiválec 2,8 litru a automatická převodovka
  • krásný stav bez koroze
  • zajímavá barevná kombinace

Klasické SLC je jedním z nejdéle vyráběných aut společností Mercedes-Benz. Modely značené jako R107 (kabriolet SL) C107 (hardtop kupé SLC) vznikaly od roku 1971 až do roku 1989 a bylo jich hodně: z celkových 300 175 kusů připadá na SLC 62 888 kusů. Výrazně úspěšný byl vůz na trhu v USA, kam směřovalo až 40 %. Tyto vozy jsou rozeznatelné zejména výraznými gumovými nárazníky.

To se ovšem netýká nabízeného kusu, který je evropskou verzí, značenou jako 280 SLC. To znaemná, že pod kapotou pracuje řadový šestiválec o objemu 2717 cm3, který nabízí celkový výkon 181 koní, což při hmotnosti 1675 kg stačí na maximální rychlost 193 km/h. Svou sílu přenáší na zadní kola pomocí automatické převodovky. Současný majitel má vůz přihlášený na bílých značkách a v posledních dvou letech mu dával pravidelnou péči. Funguje všechno, hezké bílé auto čeká na nového majitele.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference