Veteráni na Truc Sportovní vozy
1979

Mini Cooper

Poptávka
23
  • 310 000 Kč
  • 12 600 $
Stav tachometru: 40225
Registrace vozu: 1979
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 53
  • Mini Mk VI z roku 1979
  • krásně sportovně upraveno
  • po velkém servisu techniky
  • vyvařeno, nový lak

Mini od britského BMC rozezná každý – vyrábělo se v letech 1959 až 2000 a už v 60. letech se stalo ikonou britské populární kultury. Přelomová koncepce s motorem vpředu napříč znamenala hlavně prostorný a praktický interiér. Ale také dobré jízdní vlastnosti, kterými se malé Mini proslavilo například i v rallye. Každopádně vůz vyrábělo nejen BMC, British Leyland (případ našeho auta) a Rover Group. A pak samozřejmě všude možně po světě, přičemž z těch známějších zmiňme italské Innocenti.

Představená generace se označuje jako Mark IV a pochází z let 1976 až 1983, pod kapotou byly motory 0,8 l, 1,0 l, 1,1 l a konečně 1,3 litru, což je případ nabízeného vozidla. Čtyřválec poskytuje v sériovém provedení 53 k (a 92 Nm) při hmotnosti 620 kg. Nabízený vůz má motor po menší GO (srovnaná hlava, zabroušené ventily, nová ojniční ložisky, rozvody s dvojitým řetězem, nová vodní pumpa, kontrola převodovky, repase diferenciálu) a má například nový hliníkový chladiče a sportovní sání s HS4 karburátorem, svody a originální sportovní výfuk. O lepší zastavení se starají čtyřpístkové brzdy, chlazené kotouče, pod koly pracují nastavitelné tlumiče Spax, má originální 13palcová kola a široké lemy. Uvnitř jsou zase sportovní sedačky, budíky, volant a další doplňky.

Vůz je po vyvaření, má nový lak a prakticky funguje zcela bez problémů. Chybí jen doladit pár detailů – zapojit přídavná světla a doplnit nějaké drobnosti v interiéru (vše je k dispozici). Krásně připravené Mini, vyžadující jen minimum práce.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference