Veteráni na Truc Sportovní vozy
1967

Mercury Cougar V8 289

Poptávka
27
  • 570 000 Kč
  • 22 800 $
Stav tachometru: 19521
Registrace vozu: 1967
Převodovka: automatická
Palivo: benzin
Výkon: 200
  • hezké auto z Kalifornie
  • motor V8 289 s automatem
  • krásná barevná kombinace, zachovalá karoserie
  • české doklady, proveden servis

Hezké americké kupé zvané Mercury Cougar se v první generaci vyrábělo v Michiganu v letech 1967 až 1970. A bylo velmi úspěšné – v roce 1967 tvořilo skoro 40 % prodejů celé divize Lincoln-Mercury. Na rozdíl od Fordu Mustang (se kterým sdílí šasi, jen u Mercury je o 3 palce delší rozvor) bylo nejdřív nabízeno jen jako dvoudveřový hardtop. Jediné Mercury, které se stalo autem roku magazínu Motor Trend.

Pod kapotou motory jako v Mustangu – V8 289 cui (4,7 litru) s dvoukomorovým (200 k) nebo čtyřkomorovým karburátorem (225 k), silnější příplatková verze měla V8 390 cui (6,4 litru) s výkonem 320 k. Představené auto pohání základní motor, spojený s třístupňovým automatem. Přijelo z Kalifornie, nyní má v ČR novou testaci včetně STK a prošlo servisem. Byl udělán vodní okruh (vodní pumpa, průplach, kapalina), došlo na repas karburátoru, má nové náplně včetně olejů v převodovce a diferenciálu. Trochu péče budou potřebovat podtlaky, ale auto startuje, funguje, řadí. Nefunguje tachometr. Karoserie má drobné stopy koroze, ale celkově je velmi zachovalá.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference