Veteráni na Truc Sportovní vozy
1988

Porsche 944 Turbo

Poptávka
26
  • 870 000 Kč
  • 34 100 $
Stav tachometru: 128514
Registrace vozu: 1988
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 250

Dostupné Porsche? Proč nezabrousit do vod transaxle, tedy vozidel s motorem vpředu a pohonem zadních kol s převodovkou mezi zadními koly. Na základě platformy 924 vzniklo o 944 bylo dostupné jako kupé a kabriolet, a to buď s atmosférickými, nebo přeplňovanými motory. 944 byla v letech 1982 až 1991 velmi úspěšná – celkem vzniklo přes 163 000 aut a do té doby, než přišel Boxter a 997 Carrera se jednalo o nejúspěšnější model z hlediska počtu prodaných kusů.

Nabízený exemplář je v krásném původním stavu, už na první pohled zaujme tím, jak kompletně lícuje a celkově vyniká svým krásným stavem. Je z roku 1988 a pohání ho silnější verze motoru M44/52 o výkonu 184 kW, tedy 250 koní. Vůz s doložitelným nájezdem je přihlášený na českých bílých číslech. Ve zkratce jedno z nejhezčích 944 Turbo, které jsme viděli.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference